Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi

Uzun yıllardır sektörde bilgi birikimi ve engin tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimize çözüm önerileri sunan teknik servisimiz, günden güne gelişip, büyüyerek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Beşiktaş kombi servisi olarak kombi arızalarınızda sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Teknolojik gelişmeler ışığında günümüzde ısınma aracı olarak kombilerin kullanımı hızla artmıştır. Kış aylarında soğuk havadan korunmak için kullanılan kombiler aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da karşılamaktadır. Kombilerin özellikle kış aylarına girerken bakıma ihtiyacı vardır. Kombi bakım hizmeti servisimizde uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Beşiktaş bölgesindeki birçok mahalleye kombi servis hizmeti veren yayalar.org  teknik kadrosu ile dört mevsim kombilerinize kaliteli hizmet vermektedir.

Beşiktaş Kombi Servisi Hizmet Kalitesi

Bünyemizde çalışan tüm teknik personelimiz gerekli eğitimleri almış ve sertifikalı personellerden oluşmaktadır. Beşiktaş kombi servis tamir ve bakımı yaptığı her marka ve modeldeki kombiye 1 yıl garanti vermektedir. Bu süre içerisinde kombinizde oluşan arızanızın tekrarlaması durumunda siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak servis hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımız her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tam donanımlı olarak servise çıkmaktadır. Bu sayede teknik personelimiz kombionarım hizmeti sırasında kombi cihazınızı yerinden sökmeden tamir ve bakımını yapmaktadırlar. Adresinize gelen ekibimiz öncelikle arıza tespitini yapar ve arızaya göre çözüm önerilerini üretir. Teknisyenlerimiz uygun gördükleri taktirde parça değişimi yaparlar. Parça değişimi orijinal parça kullanılarak yapılır. Teknik servisimiz vermiş olduğu hizmete 1 yıl garanti vermektedir.

İstanbul, Avrupa yakasındaki birçok ilçede olduğu gibi Beşiktaş ilçesinde de kombi arıza hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir kombi servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz. Doğru servis seçimi ile kombinizin daha uzun süreli ve daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Teknik servisimiz ilkeli, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için sürekli kendini yenilemektedir. Siz değerli müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ile sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kombilerinizin standart olarak garanti süreleri 1 yıldır. Bu süreden sonra teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Tüm marka ve modellerdeki hatta yeni çıkmış modellerdeki kombiler için bile teknisyenlerimiz güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Beşiktaş Kombi Servisi İletişim

Her türlü kombi arızası ya da bakımı için teknik servisimize iletişim numaralarımızdan ve web sitemiz üzerindeki arıza kayıt formundan ulaşmanız mümkündür. Beşiktaş kombi servisi iletişim yöntemleri olarak çok çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bize kolaylıkla ulaşabilmeniz için WhatsApp iletişim hattı üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca servisimize mail adresimiz üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz. 

Randevu Alın